Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Послуги, пов'язані з відходами

  • Консультування, розробка і оформлення декларації про утворення відходів (Закон України «Про  відходи», Постанова КМУ від 3 серпня 1998 р. №1218 «Про затвердження Порядку розробки, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів» зі змінами, внесеними Постановою КМУ №748 від 07.08.2013 р.).


    Згідно чинних змін до Постанови КМУ від 03.08.1998 р. №1218 виділяють наступні категорії власників, що звільняються від отримання лімітів на утворення та розміщення відходів:

  • власники відходів як вторинної сировини, які здійснюють статутну діяльність по збору і заготівлі відходів;
  • власники відходів, які не підлягають внесенню до реєстру об’єктів утворення, оброблення і утилізації відходів.

Власники відходів, які не підлягають включенню до реєстру об’єктів, оброблення і утилізації відходів (згідно Постанови КМУ «Про затвердження Порядку ведення реєстру  об’єктів утворення, оброблення і утилізації відходів» від 31.08.1998 р. №1360, поточна редакція від 30.10.2013 р.) подають щороку через дозвільні центри, центрі надання адміністративних послуг декларацію про утворення відходів.

  • розробка реєстрових карт об’єктів утворення відходів (ОУВ) та/або реєстрових карт об’єктів оброблення та утилізації відходів (ООУВ);
  • проведення інвентаризації відходів;
  • розробка інструкцій щодо безпечного поводження з відходами;
  • оформлення паспорта місць видалення відходів (МВВ).Новини компанії

Новина 1 Екологія на зламі тисячоліть Наука чи гасло? Відповісти на це просте запитання стає дедалі важче – екологія має всі шанси повторити шлях кібернетики і перетворитися з досить чітко окресленої сфери наукових досліджень на аморфне інтегральне поняття, яке буде "покрівлею"...

Детальніше...

Ми у соц.мережах

Наші партнери